BigFoote hozzászólása:

Ez mondjuk igaz. Az első harmadban semmit nem csináltunk, támadásban utána sem nagyon, de az egyetlen előnyünket beütöttük Viszont a 2-3 harmadban a védekezésünk nagyon rendben volt. De abban nagyon egyet értek, hogy nem ment jól a csapatnak és ha a gyökérkedés helyett mondjuk egyenlíteni akartak volna, akkor simán övék lehetett volna a 2 pont, de 1pont biztosan. AA volt az egyetlen közülük, aki a gólért hajtott, a többieknek más cél lebegett a lelki szemei előtt, őt nem is nagyon tudtuk tartani. Larkin volt a legnagyobb csalódás, mert ő elvileg jó játékos, de ebből tegnap nem sokat mutatott, neki is teljesen elszállt az agya. Ha AA mellé felnőtt volna valamelyik, akkor azért nehéz lett volna.

Volt nagy sírás a Wings topicba, hogy Bernier így szar, meg úgy szar, nem tudom, csak ezt a meccset láttam tőle Wings mezben, és egy meccs nem minta, de itt most nagyon-nagyon jó volt. Osgood a szünetben végig dicsérte, hogy szinte minden meccsen erőn felül teljesít és a Wings szezon elejéhez mért feltámadásának a fő letéteményesei közé tartozik. Mondjuk Osgood mindig is egy átlagos kapus volt, nem hiszem, hogy különösebben értene hozzá. :)